Subscribe

Cum sociis natoque penatibus et magnis
[contact-form-7 404 "Not Found"]

WNĘTRZE Z JEDNOŚLADEM

Pełne detali, maksymalnie funkcjonalne i jeszcze bardziej spersonalizowane. Jak sami widzicie w tej przestrzeni wszystko jest możliwe… „Chcemy aby w naszym domu stanął motocykl…” Tak to wszystko się zaczęło… Niepewnie podeszliśmy do tego pomysłu, ale wiedzieliśmy, że w tej kwestii nie mamy zbyt wiele do powiedzenia. To wnętrze dla rodziny związanej od pokoleń z motoryzacją i właśnie dlatego niedługo później też my pokochaliśmy ten pomysł i tym samym duży, żółty, jednośladowy „detal”. Nie tylko pasją człowiek żyje.. Tak więc spójrzcie na tę przestrzeń >>>
• Na wejściu, jako kontynuacja detalu elewacji ciągnie się ceglana ściana, która oddziela strefę domu i garażu, a także podkreśla oś wejścia, tak istotną w całym planie.
• Duży, przestronny salon z otwarciami na piękny ogród pełni funkcję wypoczynkowo-jadalnianą.
• Serce domu stanowi intensywna KUCHNIA, która tętni życiem każdego dnia. To nie tylko miejsce przygotowania posiłków dla rodziny, ale także strefa spotkań, rozmów i wspólnego gotowania z przyjaciółmi.
• Komunikacja wydzielona szarą zabudową kominka przysłania salon, ale też optycznie powiększa główną strefę domu poprzez kontynuację posadzki i oświetlenia. Dodatkowo jest ona domknięta szklanymi loftowymi drzwiami, które dobrze korespondują z detalem cegły.
• Dopełnieniem całości stanowią grafiki, których wybór nie był przypadkowy >>> Studio Warto_Seria ART MAPS.
Projektowanie wnętrz na takim planie ogólnym domu to czysta przyjemność. Naszym zadaniem było kompleksowe zaprojektowanie całego wnętrza. Jednak mamy pełne przekonanie, że kontynuujemy myśl główną architekta budynku…! A O TO W TYM WSZYSTKIM CHODZI! #odogoludoszczegolu

LOKALIZACJA: okolice Poznania

POWIERZCHNIA: 200 m2

PROJEKT: 2019

PROJEKTANT: Ktura Architekci/Katarzyna Buczkowska-Grobecka

WSPÓŁPRACA: Wizualizacje – Pluskota Studio

INWESTOR: PRYWATNY

Date:

Share: