Turniej dwa ognie

05.2025

W ostatni weekend maja w poznańskim ogrodzie jordanowskim nr 1 odbył się TURNIEJ DWA OGNIE organizowany przez UGO, SARP, PRO POSNANIA.
Był to świetny wspólny czas integracji, dobrej zabawy i sportu.
Chciałam stworzyć kobiecy zespół architektek i projektantek działających aktywnie w Poznaniu. Nie było to łatwe zadanie ale te, które widzicie na tych zdjęciach weszły w tę drużynę z pełnym zaangażowaniem i wiarą w wygraną! 😉


Przedstawiam Wam DZIEWCZYNY!
Ania / Idestudio
Ania / Raj
Weronika / Lumistudio
Natalia Andrys
Helena : )
i ja Kasia / Ktura

Zajęłyśmy 3 miejsce.. podobno 😉 Dzięki za świetny dzień, kawior, przepyszne lody i bardzo fajną, sportową atmosferę.
K.

Porozmawiajmy
o waszym projekcie

Kontakt