Subscribe

Cum sociis natoque penatibus et magnis
[contact-form-7 404 "Not Found"]

DOM JEDNORODZINNY W KIEKRZU

Zaczęło się od zapytania o usługę adaptacji wybranego projektu domu katalogowego. Po kilku wspólnych spotkaniach i analizie potrzeb naszego klienta i przedstawieniu możliwości płynących z procesu projektowania, decyzja Inwestora była szybka. To projekt indywidualny domu dla aktywnej 4. osobowej rodziny, która od samego początku wiedziała czego chce.

Układ funkcjonalny domu jest bardzo wyraźny, zarówno na rzutach, jak i w bryle. Mocno wydzielone dwa korpusy domu, to część wyższa, mieszkalna, tzw. prywatna oraz część niższa garażowo-gospodarcza z poddaszem użytkowym. Podłużny układ działki oraz orientacja stron świata wyznaczyły podłużny, kalenicowy układ domu. Dodatkowo, aby podkreślić ten układ, ciąg okien wzmocniono drewnianymi klasycznymi okiennicami, a wejście główne ukryto i zlokalizowano od szczytu części mieszkalnej. Oczekiwania naszych Klientów dotyczące domu o charakterze klasycznym, zostały spełnione.

LOKALIZACJA: Kiekrz k. Poznania

POWIERZCHNIA: 228 m2

PROJEKT: 2015

PROJEKTANCI: One Architekci / Projekt koncepcyjny: Katarzyna Buczkowska / Projekt budowlany: Katarzyna Buczkowska, Otylia Danielewicz-Labacka

WSPÓŁPRACA: Konstrukcja – A2 Projekt, Wizualizacje – Przemysław Jarosz

INWESTOR: Inwestor prywatny

Date:

Share: